FINYS – Finanční Asistent

FINYS - Finanční Asistent je specializovaný software určený k tvorbě finančních plánů, jenž je první svého druhu na českém trhu. Aplikace vyniká svou jednoduchou a propracovanou ergonomií, přesnými a komplexními výpočty a příjemným vzhledem výsledných dokumentů. Program je určený především pro finanční poradce k úspoře času v každodenní práci, zkvalitnění jimi poskytovaných služeb a zvýšení zisku. Vhodný je také pro běžné uživatele, kteří chtějí mít své finance přehledně a pevně pod kontrolou. Aplikace je velmi užitečný pomocník při spoření či investování, při výběru úvěru či hypotéky, při plánování starobního důchodu a v mnoha dalších situacích. Přínosný je také při kontrole výhodnosti již uzavřených smluv, porovnání s novější nabídkou finančního trhu nebo jinými finančními produkty.

Panel penzijniho pripojisteni

Proces sestavení výsledného portfolia je přímočarý, jednoduchý a rychlý. Nejprve uživatel vyplní všechny důležité údaje k sestavení finančního plánu, jako jsou profily klientů a jejich finančních produktů. Po stisknutí jediného tlačítka FINYS vypočte vývoj produktů klienta v čase, finanční toky a dalších důležité hodnoty. Z takto vypočtených hodnot je pak automaticky sestaven výsledný dokument. Takto připravené portfolio lze okamžitě vytisknout nebo za pomocí jednoduché editace dále vzhledově či obsahově upravit.

Vzhled portfolia

Snadná dostupnost a rychlé použití z tohoto programu dělá velmi užitečný nástroj, který je k dispozici téměř okamžitě a vždy, když potřebujete spolehlivé informace o finančních produktech. Program je cenově přijatelný a díky své nezávislosti na finančních institucích, zaručujeme přesné a nezmanipulované výsledky. Podrobnější informace k tomuto produktu je možné nelézt na domovské stránce aplikace www.finys.cz.

eBrothers Software

Jsme softwarová firma produkující vysoce kvalitní webové a desktopové aplikace malého a středního rozsahu. Portfolio našich služeb zahrnuje internetové prezentace a obchody, implementaci komponent či subsystémů i zakázkový software na míru. Samozřejmostí je vždy vysoká úroveň stability, jednoduchost ovládání a vstřícnost k požadavkům zákazníka.

Naší specialitou je software založený na vysoce výkonném výpočetním jádře, které modeluje skutečné chování a průběh simulované oblasti reálného světa. Simulace může být doplněna pseudo-náhodnými jevy, umělou inteligencí nebo například 3D grafickou prezentací. Tyto formálně propracované aplikace poskytují uživatelům velmi cenné či těžce dostupné informace, které mohou v jejich oboru hrát klíčovou roli.

V minulosti jsme úspěšně prošli celou řadou projektů a získali velmi cenné zkušenosti. Náš tým je tvořen kvalifikovanými a kreativními odborníky, kteří stabilně rozvíjí své dovednosti tak, aby kvalita a stabilita našich produktů byla vždy stoprocentní. Trvalým cílem firmy je poskytovat software, který uživatelům opravdu pomáhá!

Kontakt

Na Zákopě 35, 772 00 Olomouc
IČ: 268 28 294, DIČ: 268 28 294
Informace:
Zákaznická podpora:
Obchodní oddělení:
obchod@ebrothers.cz
tel. 739 09 47 84