Naše řešení

Profesionální

Pečlivou analýzou požadavků zákazníka dosahujeme efektivního, rychlého a kreativního řešení, které má příjemný vzhled a přirozenou jednoduchost.

Nezávislé

Všechna naše řešení jsou nezávislá na operačním systému, koncovém zařízení či na internetovém prohlížeči.

Bezpečné

Při práci s citlivými daty zákazníka jsme vždy pečliví a přistupujeme i k méně pravděpodobným rizikům pragmaticky.

Moderní

Velký důraz klademe na použití nejmodernějších technologií a trendů. Neméně také na bezpečnost dat a efektivitu práce s aplikací.

Praktické

Při návrhu uživatelských rozhraní dbáme na jednoduché a přehledné ovládání, kterému je uživatel schopný rychle porozumět i bez čtení uživatelských návodů.

Spolehlivé

Řešení je extrémně spolehlivé, kvalitně testované a stabilní. Preferujeme optimální poměr mezi kvalitou a rychlostí dodání softwarového řešení.

eBrothers Software

Jsme softwarová firma produkující vysoce kvalitní webové a desktopové aplikace malého a středního rozsahu. Portfolio našich služeb zahrnuje internetové prezentace a obchody, implementaci komponent či subsystémů i zakázkový software na míru. Samozřejmostí je vždy vysoká úroveň stability, jednoduchost ovládání a vstřícnost k požadavkům zákazníka.

Naší specialitou je software založený na vysoce výkonném výpočetním jádře, které modeluje skutečné chování a průběh simulované oblasti reálného světa. Simulace může být doplněna pseudo-náhodnými jevy, umělou inteligencí nebo například 3D grafickou prezentací. Tyto formálně propracované aplikace poskytují uživatelům velmi cenné či těžce dostupné informace, které mohou v jejich oboru hrát klíčovou roli.

V minulosti jsme úspěšně prošli celou řadou projektů a získali velmi cenné zkušenosti. Náš tým je tvořen kvalifikovanými a kreativními odborníky, kteří stabilně rozvíjí své dovednosti tak, aby kvalita a stabilita našich produktů byla vždy stoprocentní. Trvalým cílem firmy je poskytovat software, který uživatelům opravdu pomáhá!

Kontakt

Na Zákopě 35, 772 00 Olomouc
IČ: 268 28 294, DIČ: 268 28 294
Informace:
Zákaznická podpora:
Obchodní oddělení:
obchod@ebrothers.cz
tel. 739 09 47 84